...ale wciąż mamy ją w pamięci.

Setna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości to okazja niezwykle doniosła. Takie było też i nasze świętowanie. W kościele parafialnym odbyła się Msza Święta z udziałem orkiestry oraz kapeli, strażaków z całej gminy i przede wszystkim wypełnioną po brzegi siemiechowską świątynią. Dzięki Wam było tak pięknie i uroczyście. Bardzo się cieszymy, że tak licznie uczestniczyliście we wspólnej modlitwie za naszą Ojczyznę, a później z wielką radością wysłuchaliście koncertu Orkiestry Dętej OSP Siemiechów wraz z Kapelą Ludową Siemiechowianie.

Dziękujemy!

A do obejrzenia relacji z gminnych obchodów Święta Niepodległości zapraszamy TU.