Kochani! Wyjątkowe święto przed nami. 11 listopada zapisał się w naszej, ale z pewnością także w Waszej pamieci wspaniałym koncertem patriotycznym. W 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę obchody te w całej Polsce są jeszcze bardziej uroczyste. Nie inaczej będzie w naszym pięknym Siemiechowie, w którym zawsze mieszkańcy  oraz wielu gości z udziałem orkiestry tradycyjnie celebrują to doniosłe święto. Tego roku będzie jeszcze bardziej uroczyście...!

Niedzielną Mszą Świętą w kościele parafialnym w Siemiechowie rozpoczniemy nasze obchody, a bezpośrednio po niej zapraszamy Was na koncert Orkiestry Detej OSP Siemiechów. Będzie jeszcze bardziej uroczyście i z pewnością przepięknie.

Bądźmy tam razem - w dniu tak wspaniałego święta nie może nikogo zabraknąć!