Mamy przyjemność zaprosić Was na Koncert Wolności, który odbędzie się 9 września na Placu Kazimierza Wielkiego w Brzesku.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00 na brzeskim Rynku, z którego orkiestry i zespoły przejdą korowodem na Plac Kazimierza Wielkiego. O godzinie 15.30 rozpoczną się występy, w czasie których prezentować się będą orkiestry dęte z Sobolowa, Rzepiennika Strzyżewskiego, Siemiechowa, Filipowic oraz Miejska Orkiestra Dęta z Brzeska. Wystąpią także Zespół Pieśni i Tańca Porębianie oraz Grupa Śpiewacza z Jadownik.

Mamy nadzieje, że i Was tam nie zabraknie!