Z wielką radoscią informujemy, że... udało się!

Już wyjaśniamy...

Operacja "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społecznosć" w ramach PROW na lata 2014 - 2020 zakończyła się dla nas bardzo pomyślnie. Województwo Małopolskie, Pogórzańskie Stowarzyszenie Rozwoju i oczywiście Ochotnicza Straż Pożarna w Siemiechowie właśnie realizują projekt, dzięki któremu nasza orkiestra dęta wzbogaci się o nowe instrumenty muzyczne. A inwestycja to nie bagatelna... bo o o wartości aż 50 030 zł.

Jest się z czego cieszyć, więc... cieszymy się bardzo :)