Odpoczynek po intensywnym lecie za nami. Po krótkiej przerwie powróciliśmy do naszej sali muzycznej, żeby rozpocząć przygotowania do wydarzenia, które stało się już wieloletnią tradycją w naszej pięknej wsi Siemiechów, a od kilku lat rozszerzyło się nawet na obchody gminne. Mowa oczywiście o Święcie Niepodległości, o którym co roku przypominamy poprzez muzykę.

Nie inaczej będzie tego roku. Już dziś zapraszamy Was na wspaniały koncert patriotyczny i nie tylko…

W sobotę, 11 listopada mamy nadzieję zobaczyć się z Wami jak zwykle bardzo tłumnie w kościele parafialnym w Siemiechowie, gdzie tradycyjnie po uroczystej Mszy Świętej za Ojczyznę odbędzie się koncert naszej Orkiestry Dętej OSP Siemiechów.

Zapraszamy!