Czas żniw powoli dobiega końca, a zwieńczeniem trudu pracy rolnika są jak zwykle Dożynki. Tego roku powiatowe obchody odbędą się właśnie w Gromniku. W niedzielę, 27. sierpnia odbędzie się główna uroczystość, którą rozpocznie Dożynkowa Msza Święta Polowa w Amfiteatrze Letnim z udziałem naszej Orkiestry Dętej OSP Siemiechów, a po niej tradycyjny obrzęd dożynkowy

Więcej informacji można znaleźć na stronie kapela.ospsiemiechow.pl.

Powiatowe Dożynki potrwają dwa dni, bowiem dzień wcześniej, 26. sierpnia także atrakcji nie zabraknie!

Zapraszamy na świetną zabawę!