Dopiero wczoraj prezentowaliśmy się w marszu, chwilę później na scenie, a już dziś możemy podzielić się z Wami wynikami trzydniowej rywalizacji. Publiczność chyba nie miała wątpliwości, bo zostaliśmy nagrodzeni ogromnymi brawami i poproszeni o… bis (co nie zdarza się często)! Komisja jednak uznała, że zasługujemy na… II miejsce! Bardzo się z tego cieszymy, ale to nie wszystko… Godziny spędzone na ćwiczeniu przemarszu przyniosły efekty, bowiem otrzymaliśmy również nagrodę za najlepszą prezencję i grę w marszu.

Ze sceny widzieliśmy znajome twarze - bardzo Wam dziękujemy!

A więcej informacji i protokół komisji konkursowej znajdziecie TUTAJ.