Już tradycyjnie sezon rozpoczynamy Ryglcką Paradą Orkiestr Dętych. Niedawno zapraszaliśmy Was do udziału wspólnie z nami i widzieliśmy, że nas nie zawiedliscie - dziekujemy!

A dziś dzielimy się oficjanymi wynikami.

Podczas IX Ryglickiej Parady Orkiestr Dętych "O Puchar Burmistrza Ryglic" zajęliśmy...

II miejsce!

Bardzo sie cieszymy i już dziś zapraszamy na finał Festiwalu "Echo Trombity" w Nowym Sączu, który odbędzie sie w czerwcu. Oszczególach będziemy Was informowac na bieżąco.

Pełen protokół Komisji Konkursowej oraz Galeria zdjęć z wydarzenia jest dostępna TUTAJ.

Miłego oglądania!

Już 3. maja tradycyjnie zapraszamy Was na IX Ryglicką Paradę Orkiestr Dętych.

Będziecie tam razem z nami?

Bardzo na to liczymy!

Pewnie zauważyliście, że ostatnio trochę było tutaj cicho… Ale to nie odzwierciedlało naszego zaangażowania w muzykowanie! Okres zimowy jest dla nas zazwyczaj spokojny jeśli chodzi o wydarzenia muzyczne, w których uczestniczymy, ale to czas na zebranie sił i oczywiście… ćwiczenie, ćwiczenie, ćwiczenie! Próby odbywały się co tydzień – jak zawsze, a przygotowujemy się na nowy sezon imprez i konkursów muzycznych.

Co nas czeka?

O tym przekonacie się na bieżąco, zaglądając na naszą stronę. Wszystkie zaproszenia i relacje z wydarzeń będą na Was czekać.